Oct 24, 2020, 04:46 pm

News:

Najbliższe spotkanie odbędzie się 19.05.2018 w sobotę od 10 do 15, serdecznie zapraszamy.

Integracja z Krośnieńskim Klubem Fantastyki Elizjum

Started by KamilG, Apr 27, 2018, 10:33 am

previous topic - next topic
Go Down

KamilG

Hej, zapewne jak już część z was przeczytała na fb w grupie, planowany jest wypad w celu zapoznania się z członkami KKF Elizjum. Zaproponowano mi termin 30.05, ważna jest w tym przypadku obecność Rady, osoby chętne mogą się zgłaszać po to, aby na własnej skórze przekonać się kim są nasi koledzy i koleżanki z fandomu. Jeśli komuś ten termin bardzo nie pasuje, czekam na propozycje.

Pładogaz

KamilG

Podczas ostatnich rozmów z szefem KKF Elizjum dostałem propozycję zorganizowania wideokonferencji z ichszym zarządem po 20 maja- aby nie było potrzeby organizacji wyjazdu do Krosna. Ja sam jednak byłbym za tym, aby pojawić się tam osobiście. Terminy, podczas których moglibyśmy się pojawić to wcześniej wspomniany 30.05 oraz 25.05, czyli organizowany przez nich event. Kiedy chcecie jechać? Kto chce jechać? Lista jest otwarta, więc śmiało można się zgłaszać.

Żwirek

Osobiście również uważam, że wyjazd na miejsce będzie dobrym pomysłem.
Myślę, że 25.05 będzie dla mnie optymalnym terminem, także się zgłaszam na ten dzień. 30 maja mam na głowie uczelnię, toteż w ten dzień nie jestem dostępny.

radekplug

mi tam nie przeszkadza ja mam czas mogę jechać zarówno 25 jak 30.

Go Up