Oct 24, 2020, 04:51 pm

News:

Najbliższe spotkanie odbędzie się 19.05.2018 w sobotę od 10 do 15, serdecznie zapraszamy.

"Bliżej nieokreślone czynności"

Started by piotrus, Oct 01, 2018, 08:45 am

previous topic - next topic
Go Down

piotrus

Dziękuję wstępnie za przyznane mi podczas Walnego Zgromadzenia votum zaufania, pomimo dość nietpowej formy wniosku.

Zapewnie jesteście ciekawi cóż to za "nieokreślone czynności", będę je więc postował w tym wątku.

1. Nasze rejsy.
Jak zapewnie niektórzy pamiętają przez ostatnie lata organizowaliśmy z kolegą Ludomirem rejsy GiF'owe; w tym roku z wiadomych względów był z tym problem.
Jestem w trakcie reaktywacji tej możliwości, fajnie byłoby by ruszyły znów na wiosnę (a może nawet, jak się uda, zrobilibyśmy jeden jeszcze w paździeniku).
Żeglujemy na "Dezecie" z przystani Siarkopol w Polańczyku. Całkowity koszt rejstu - to składka na paliwo dla kierowcy, ok. 20-30 zł. Planowane terminy będę postował w osobnym wątku; osoby chętne proszę o kontakt (via forum).
Miejsc prócz sternika i kierowcy jest 9, dzięki uprzejmości Remika mamy możliwość skorzystania z ich busa, vide transportu - będą to dogrywał. Kluczowa jest oczywiście pogoda. Pierwsze miejsca dla tych którzy będą mieli kontakt z żeglarstwem pierwszy raz.

2. Przyszły konwent.
Jak będzie :), ale, my side, mam już wstępnie dogadany pierwszy zespól muzyczny, Fabryka Snów.

3. Technicznie
- odnowiłem domenę fantastyka.fun

5. Siedziba.
Atm siedzibą jest biuro, nie jest zbyt duże, ale nic innego nie mamy. Szykuje się jednak fajna perspektywa, o ile podejmowane działania wypalą ... Chodzi o byłą bibliotekę główną na Słowackiego. Będzie to (cały budynek 2 piętra itd) reaktywowany w ramach działalnośći kulturalnej przez spółdzielnie socjalną (w ramach której się będę udziełał). Jak projekt wypali - będziemy mieli do dyspozycji wspaniałą strukturę, i to praktycznie codziennie. Potrwa to jednak z 1 do 3 lat.

#### cdn.

twojastara

Jeśli chodzi o konwent jak i siedzibę masz moje pełne poparcie, co do konwentów jestem sceptycznie nastawiony, z wiadomych względów. Po za tym pominąłeś punkt 4

Go Up